Autoriaus teisės

2009.07.22

Visas svetainėje liutkus.eu pateiktas turinys, jeigu nenurodyta kitaip, yra licencijuotas pagal Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License. Šios svetainės turinį sudaro autorių teisių objektai, intelektinės nuosavybės teisės objektai ir kt., įskaitant, bet neapsiribojant: straipsniai, komentarai, nuotraukos. Visą svetainėje liutkus.eu pateiktą turinį leidžiama laisvai kopijuoti ir platinti nepakeistą ir nurodant autorių bei aktyvią nuorodą į originalų šaltinį (nuorodą į šią svetainę). Liutkus.eu pateiktą turinį draudžiama naudoti komerciniais tikslais (norint naudoti komerciniu tikslu, būtinas autoriaus leidimas).

Straipsniuose pateiktas nuotraukas galima naudoti tik kartu su straipsniu (perpublikuojant straipsnį, pasidalinant juo naudojantis RSS ir kt. būdais). Jeigu norite naudoti tik nuotrauką(-as), būtinas autoriaus leidimas. Daugumai liutkus.eu puslapyje publikuojamų nuotraukų taikomos „Visos teisės saugomos“ licencijos sąlygos (Creative Commons licencijos sąlygos negalioja).

Svetainėje liutkus.eu pateiktas kitų autorių turinys yra šių autorių intelektinė nuosavybė.

Išimtines autoriaus teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.

—–

Creative Commons License
Liutkus.eu blog content by Evaldas Liutkus is licensed under a Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.
Permissions beyond the scope of this license may be available at http://blog.liutkus.eu/about/copyright/.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.