Į pradžią > Dienos akimirka, Skaitiniai > Apie laiką ir kaip universitetas padeda jį planuoti

Apie laiką ir kaip universitetas padeda jį planuoti

Nebūna taip, kad atsikėlę ryte suplanuojate daugybę darbų dienai, o grižę po darbo ir pasibaigus dienai paaiškėja, kad nė vieno jų neatlikote? Man pastaruoju metu taip būna praktikšai visada. O atsimenu kai dar studijavau universitete įstengdavau praleisti darbo dieną ofise, nuvykti į paskaitas, vakarais perskaityti keletą storų IT standartų, prisėsti prie darbų rašymo, panaršyti internete ir dar likdavo keletas valandų laisvalaikiui ar nueiti į kokį nors sporto klubą. Taip pat užtekdavo ir 5-6 valandų miego. O dabar neatsimenu, kada paskutinį kartą skaičiau kokią nors knygą. Taip pat beveik niekada nebepavyksta atsikelti nuskambėjus laikrodžio žadintuvui (taip norisi kokį pusvalandį dar pasivartyti lovoje). Sunku ir pačiam patikėti, kad prieš keletą metų man pakadavo 5 valandų miego, o dabar vos išsiilsiu per 7 valandas. Vis dėlto reikia pripažinti, kad universitetas padeda planuoti laiką ir jį naudoti protingai. Jis padeda suprasti, kokius darbus turi atlikti ir kokios pasekmės laukia, jeigu jų neatliksi. Todėl nešvaitai laiko beprasmiui naršymui internete ar panašiems užsiėmimams. Kita vertus, baigus universitetą didesnę reikšmę įgyja laisvalaikis. Pavyzdžiui, dabar galiu sau leisti nueiti į baseiną kada tik noriu, galiu sau leisti neplanuotas keliones.

Tokios tad mintys šiandien mane aplankė apie universiteto naudą laiko planavimui. Taip pat ta proga keletas pavasariškų kadrų:

 1. 2010.04.28 6:05 | #1

  Geriausia tikriausiai is viso neplanuoti – tada bent negrauzi saves kad kazko nepadarei 🙂

 2. 2010.04.28 4:33 | #2

  Kadrai truputi ne i tema, bet grazus 😀
  Miegu po 5h, atrodo laiko apsciai, bet vistiek niekad nieko ka suplanuoju nepadarau. As tiesiog TINGINYS.

 3. 2010.04.28 6:06 | #3

  O gal tiesiog uzaugom (pasenom vartoti dar nesinori)? 🙂 Anksciau, universitete, gyvenima dar planavom, kurem, bandem – dabar daug ka jau turim, tad leidom sau sustoti, pailseti, patinginiauti?
  Pritariu Evaldui visom 100%, tik as miegu po 8 val ir man dar truksta 🙂 Tiesa, knygu perskaitau nemazai, bet daug kur isigilinti laiko truksta…
  My recent post Senosios Naujosios Vilnios kapinės

 4. 2010.04.28 6:11 | #4

  As jau kuris laikas taip ir darau 😀 Tiesa pasakius daugiau padarau nieko neplanuodamas.

 5. 2010.04.28 6:14 | #5

  Reikes ir man gal panasiai isbandyti 🙂

 6. 2010.04.28 6:15 | #6

  Is dalies suaugome. Kita vertus, nebeliko ir labai svarbiu darbu, kuriuos privaletum atlikti cia ir dabar. Visokie darbeliai nusikeliai su mintimi "gal rytoj" 🙂

 7. 2010.04.28 10:28 | #7

  Kadrai tikrai gražūs. Aš dabar savo darbus planuoju tik vienu tikslu – kad daugiau laiko liktų tiesiog gyvenimui 🙂 Na nebent tikrai darbe vyksta kažkas reto ir įdomaus, tada laiko paskirstymas pasislenka darbo naudai.

 8. 2010.04.28 13:33 | #8

  Man tai dabar didesnė dalis laiko po darbo tampa laisvalaikiu ir daznai noretusi ta atsiradusi laika kazkaip prasmingiau isnaudoti 🙂

 9. 2010.04.28 19:01 | #9

  O man paskutiniu metu nesiseka nei darbų pasidaryti nei normaliai pamiegoti, o studentas.
  Va kai dirbdavau, tai kasdieną galėjau sau bare atsipūst pamiegot kelias valandas ir vėl dirbt, o dabar nespėju nors tu ką.
  My recent post Bausmė LTSR

 1. Atsekčių dar nėra.