Į pradžią > Dienos akimirka > Apie šaltį

Apie šaltį

Nežinau kaip jums, bet man šalčiai jau pabodo. Taip, gražu, kai visur balta ir kai sniegas būna nušviestas saulės. Taip, gali nufotografuoti gražių nuotraukų. Bet šalta. Labai šalta. Dabar jaučiuosiu kaip ankstyvą pavasarį, kai trūksta vitaminų. Kai esi suplanavęs nuveikti daug darbų, bet tiesiog nebėra jėgų arba tingisi kažką daryti. Esu pradėjęs rašyti keletą straipsnių blogui, bet taip ir nebaigiu – kažkaip nėra noro prisėsti ir pabaigti.

Šiandien Vilniuje tikriausiai buvo šalčiausia šios žiemos diena. Kaikur termometras rodė 29 laipsnius žemiau nulio. Buvo ir slidu. Prie Pedagoginio žiedo vienu metu susidūrė 13 automobilių. Ryte pačiam po ilgo laiko teko pasinaudoti troleibusu (nes automobilis atsisakė užsivesti), o iki ofiso miesto pakraštyje per šaltį teko dar klampoti per sniegą pievose, nes viešuoju transportu iki darbo nuvažiuoti sunku (beveik nevažiuoja viešasis transportas). Sušalau. Bet kartais naudinga pasivaikščioti. Taigi esu šiek tiek pavargęs, čia irgi mažai berašau. Laukiu pavasario 🙂 O kaip jums, nepabodo žiema?

p.s. Klausimas automobilistams. Kaip nustatyti, ar jau atėjo paskutinioji akumuliatoriui. Šįryt bandžiau užvesti automobilį išmynęs sankabą, bet beveik nesigirdėjo starterio (šiek tiek bando suktis, bet po kelių akimirkų prietaisų skydelis užgęsta). Bet akumuliatorius iki šiandien į šalčius gerai reaguodavo. O galbūt problemos kuro padavimo sistemoje (kas nors ten užšalo)? Nes man atrodo, kad akumuliatorius sveikas – šviesos veikia, radijas irgi groja. Beje, akumuliatorius nekeistas nuo mašinos pirkimo (tarnauja antrą žiemą).

Kategorijos: Dienos akimirka Žymos: , , ,
 1. remigijus
  2010.01.27 17:43 | #1

  Dėl akumuliatoriaus nepatarsiu, dėl šalčio pritarsiu – šiandieną išvarius pafotografuoti, pirštai šąla per kelias minutes.. Supratau, kad prie -15 dar galiu kadrus daryti, bet kai šalčiau… Ir šiaip, antra diena tingisi nusikrauti nuotraukas iš kortelės 😀

  • 2010.01.27 18:01 | #2

   Aš tai fotografuoju su pirštinėmis – sunkiau mygtukus valdyti, bet taip nešąla pirštai. O labiausiai nervina, kai iš burnos eina garai ir rasoja fotoaparatas 🙂

   • remigijus
    2010.01.27 19:41 | #3

    Aš naudojau pirštines be pirštų, labai patogu. Iki šiol :/

 2. 2010.01.27 18:17 | #4

  o taip, sutinku….man žiema pabodo dar neprasidėjusi….tokia jau ji – bando apžavėti, bet kankina ilagi….

 3. 2010.01.27 22:15 | #6

  Jei problemos būtų kuro padavimo sistemoje – starteris suktų, bet nesikurtų; lemputės gęsta – akumas išsikrovęs? gali būti generatoriui amenpoteriai, nebekrauna. Šviesoms ir radijui reikia visai kitų galingumų, nei starteriui prasukti, ypač kai alkūninis velenas šokoladiniame svieste įšalęs – ar bandei bėgių rankeną "padročyt" – turėtų labai sunkiai judėti.

  • 2010.01.28 6:55 | #7

   Visgi šįryt nors ir nenoriai, bet užsikūrė. Tikriausiai akumuliatorius baigiaisi – reikės keisti 🙂

   • 2010.01.28 21:15 | #8

    Prieš keisdamas akumą paprašyk patikrinti generatoriaus krovimą – gali būti problemsas

 4. 2010.01.28 21:28 | #9

  He he nepavydziu 😀 Pas mus ir po 10+ diena buna… saulute sviecia tik 😀
  Jau net dykstancias geles maciau 😀

 1. Atsekčių dar nėra.