Į pradžią > Dienos aktualijos > Dar viena istorija apie žiaurų elgesį su gyvūnais

Dar viena istorija apie žiaurų elgesį su gyvūnais

Šuns numetimas nuo tilto

15 min)

Šiandien Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė dar viena istorija apie žiaurų elgesį su gyvūnais – grupė vaikinų nuo aukšto tilto numetė šunį. Apie tai rašo Lietuvos rytas, 15 min ir kiti dienraščiai. Video, kaip viskas atrodė, galima pamatyti čia. Vaikino, taip žiauriai pasielgusio su gyvūnu, tapatybė nustatyta ir jo ieško policija.

Nesiryžtu daryti išvadų, tikriausiai daugelis panaudotų tuos pačius rusiškus žodžius. Tačiau žiūrint video kilo keletas klausimų. Ar šuo būtų numestas, jeigu niekas nebūtų filmavę, jeigu nebūtų galimybės nufilmuotą medžiagą patalpinti internete? Ar visa „virtualizacija“ ir socialiniai tinklai galiausiai neatsigręš prieš tikrąsias žmogiškąsias vertybes? O galbūt jau nebeegzistuoja jokių vertybių – tik virtualaus gyvenimo sukurta iliuzija? Manau, kad šiuos klausimus kada nors panagrinėsiu atskiru įrašu.

Kategorijos: Dienos aktualijos Žymos:
 1. 2009.11.17 20:01 | #1

  Nemanau, kad tai susije su kokaisis tai socialiniais tinklais. Tai yra tiesiog paprasciu paprasciausias sadizmas, panieka gyvybei.

  Tas issigimelis yra ir kitu nusikaltimu pridares, zinomas (smulkus) chuliganas. Abejoju ar bent su kompiuteriu moka elgtis.

 2. Wyshniukas
  2009.11.18 2:43 | #2

  Didvyriai mat, šunį numest sugeba, bet bijo pravažiuojančių pašaliečių. Pačius pagrąsint numest…

  Gražus šunėkas, bet spėju BUVO reikia sakyt 😐

 3. 2009.11.18 9:06 | #3

  Be žodžių…..

 4. 2009.11.19 8:28 | #4

  @Wyshniukas
  Nebuvo, vis dar yra ir tikesimes bus toliau 🙂 Poros dienu begyje issispres ar jis gyvens.

 1. Atsekčių dar nėra.