Į pradžią > Technologijos > Invisible Shield – nematoma telefono apsauga

Invisible Shield – nematoma telefono apsauga

Vos tik nusipirkęs naują telefoną buvau vienas iš tų, kurie manė, kad telefono ekranui nereikia jokių apsaugų (visgi stiklas nesibraižo), o subraižytą korpusą galima pakeisti. Tačiau esu šiek tiek pedantiškas šiais klausimais (visokiais įbrėžimais ant ekrano) ir pastebėjęs, kad ant telefono ekrano pradėjo rastis mikro įbrėžimų, nutariau, kad reikia pasieškoti apsaugos. Ebay susiradau paprastą plėvelę ekranui ir kietą apsaugą korpusui vos už keletą svarų. Tačiau praėjus savaitei korpuso apsauga ir plėvelė buvo nuimtos – dėl kietos apsauginės plėvelės telefono ekranas pasidarė ne toks jautrus, o su korpuso apsauga telefonas ne taip patogiai gulėjo rankoje ir nebetilpo į automobilinį laikiklį. Perskaitęs kitų vartotojų atsiliepimų, nutariau išbandyti Invisible Shield – nematomą telefono ekrano ir korpuso apsaugą. Nors iš tiesų apsauga nematoma tik tada, jeigu žiūri tam tikru kampu (neatsispindi šviesa). Žiūrint iš arčiau aiškiai matosi, kad kažkas ant telefono užklijuota.

Invisible Shield apsaugos sudėtos į tokią visai nemažą pakuotę.

Nors viduje ne kažkas įdėta. Be instrukcijų yra tik plėvelės, servetėlė, registracijos kortelė ir skystis, reikalingas papurkšti ant plėvelės ir pirštų galiukų prieš klijuojant.:


Pats plėvelės klijavimas ant telefono nėra labai sudėtingas. Bet tik iš pirmo žvilgsnio. Jau buvau save prakeikęs, kad pirkau Invisible Shield, kai reikėjo plėvelę užklijuoti ant ekrano. Pavyko tik iš antro karto. Sudėtingiausia yra tai, kad klijuojant negalima palikti oro „pūslelių“. Todėl tai gana sudėtingas ir daug kantrybės reikalaujantis darbas, „išstumdant“ orą iš tų pūslelių. Video kaip vyksta plėvelės klijavimas ant HTC Desire:

Plėvelės klijavimas ant korpuso šiek tiek paprastesnis ir nesusidaro tiek daug oro „pūslelių“.

Užklijavus Invisible Shield plėvelę ant ekrano, vaizdas buvo nekoks – visas ekranas atrodė tarsi riebaluotas. Jau maniau, kad 70 litų, išleistų šioms plėvelėms, bus išmesti į balą. Tačiau praėjus pusę paros, vaizdas pasitaisė – skystis išdžiūvo, oro „pūslelių“ beveik nebeliko:

Kadangi plėvelė yra labai elastinga, tai praėjus kokioms 3 dienoms, nebeliko ir tų „pūslelių“, kur matomos nuotraukoje viršuje.

Taigi dabar bendri įspūdžiai apie Invisible Shield plėvelę:

 • Tikriausiai pats svarbiausias dalykas – telefonas tapo atsparus visiems įbrėžimais. Telefoną galiu laikyti kad ir toje pačioje kišenėje kaip ir raktai:
 • Invisbile Shield plėvelę yra maloniau liesti nei įprastas kietas ekranų apsaugos plėveles.
 • Ši plėvelė nepalieka tiek daug pirštų atspaudų ir riebalų, kaip telefono ekranas.
 • Lengviau nuvalyti nešvarumus nuo plėvelės nei nuo ekrano.
 • Nors plėvelė vadinama „Invisible shield“, tačiau iš tiesų ji nėra nematoma. Ji aiškiai pastebima, ypač ant telefonų turinčių matinį korpusą. Tikriausiai iPhone savininkams ši plėvelė nebūtų taip pastebima.
 • Didžiausias trūkumas – kaina. 70 litų mokėti už plėvelę ekranui ir korpusui šiek tiek daugoka.
  Kategorijos: Technologijos Žymos: ,
  1. 2011.01.15 13:20 | #1

   70lt tikrai, kad daugoka. Saviski tai as be jokiu apsaugu tampausi. Per beveik metus ne vieno inbrezimo 🙂

  2. 2011.01.15 14:58 | #3

   Pries htc desire turejau htc hero, va ant jo ir pasimokiau, kad ekrana reik saugoti ir su raktais i viena kisene nedeti 😀

   • 2011.01.15 16:12 | #4

    Va, aš irgi buvau įdėjęs telefoną į tą pačią kišenę su raktais. Dėl to ir pirkau apsaugą.

  3. 2011.01.15 15:11 | #5

   Kai babkių nėr kur dėt.. tai atsirandas kas jas paima. Jokių problemų.
   My recent post Apie Lietuvos internetines parduotuves kliento akimis

   • 2011.01.15 16:16 | #6

    Na, čia kaip pažiūrėsi. Jeigu nori parduoti telefoną ir bus subraižytas ekranas, tai daug negausi. O visos tos pigios plėvelės telefonams su touchscreen nelabai geros, nes ekranas tampa nebe tokiu jautriu.

  4. 2011.01.15 17:29 | #7

   Saugome, saugome daiktus, ir atsikratome jais, dar atrodančiais kaip nauji 😀
   Aš tai medžiaginį užsegamą dėkliuką naudoju. Išimi iš jo telefoną ir turi, koks jis yra. O kai viduje – gera apsauga nuo kitų daiktų (ir turbūt nuo nedidelio kritimo) garantuota. Ekrano gal nesubraižysiu

   • 2011.01.15 18:12 | #8

    Medžiaginiai gerai kokioje nors kuprinėje ar striukės kišenėje. Bet kai nori įkišti į džinsų kišenę, tai nelabai lenda 🙂

  5. 2011.01.15 23:16 | #9

   O subraižyto nuo nesubraižyto telefono kaina skirsis ant 70Lt? 🙂
   My recent post LANVA seminaras policijai

  1. Atsekčių dar nėra.