Į pradžią > Skaitiniai > Kalėdiniai sveikinimai. Top 5

Kalėdiniai sveikinimai. Top 5

Prieš kiekvienas šventes į elektroninio pašto dėžutę atkeliauja krūvos sveikinimų iš įmonių ar svetainių, kuriose esu užsiregistravęs. Didelė dalis jų reklaminiai – į elektroninį sveikinimo atviruką „įmontuota“ nuolaida ar koks nors „specialus Kalėdinis pasiūlymas“. Bet kartais įmonės nustebina ir tikrai pasistengia kurdamos Kalėdinius sveikinimus savo klientams. Pagarba įmonėms, siunčiančioms ne šabloninius atvirukus, o sukuriančioms kažką naujo, atspindinčio įmonės „veidą“.

Pabandžiau sudaryti į elektroninio pašto dėžutę atkeliavusių Kalėdinių sveikinimų Top 5. Tikriausiai šie sveikinimai dar plūs į paštą iki Naujų metų, bet aš jau išsirinkau savo favoritus:

5 vieta. Valstybinė Mokesčių inspekcija. Už tai, kad ji vienintelė valstybinė įstaiga, atsiuntusi šventinį sveikinimą.

4 vieta. Pigu.lt – man visame panašių šabloninių elektroninių sveikinimų sraute šis sveikinimas pasirodė mieliausias.

3 vieta. Finasta. Patiko atviruko minimalizmas.

2 vieta. Interneto vizija. Nors seniai nebesinaudoju jų paslaugomis, bet džiugu, kad atsimena buvusius klientus (aka. pas juos prastai su asmens duomenų valdymu, nes jie nepašalinami, kai klientas nebesinaudoja paslaugomis). Bet vis tiek vienas geriausių šių metų sveikinimų. Tikrai pasistengė IV, už tai jiems didelis pliusas.

Atviruką peržiūrėti čia.

1 vieta. Galerija gaidys. Už tikrai spalvingą atviruką.

Į topą nepateko, bet taip pat pirmos vietos vertas CV Market šventinis sveikinimas 🙂 Taip pat įdomus man pasirodė ir Maximos sveikinimas.

Kategorijos: Skaitiniai Žymos:
  1. 2010.12.25 21:14 | #1

    Na į mano paties topą iš tavo vardintų (o turbūt ir apskritai visų gautų) patektų tik du: mokesčių inspekcijos už ironiškumą ir "Interneto Vizijos" už tai, kad patys seniai svaigstam, kad servai geriau už Kalėdines eglutes mirga 🙂
    My recent post Patyrimai 11- Paukščių ekspertas

  2. 2010.12.26 23:36 | #2

    aš tai nė vieno ir neperskaičiau, visus iškart į archyvą… 🙂 o mokesčių inspekcija vienintelė turinti el.pašto adresus, tai ir siunčia ne pirmus metus 🙂

  3. 2013.12.26 11:46 | #3
  1. Atsekčių dar nėra.