Į pradžią > Dienos akimirka, Reportažas > Kalėdų laukiantis naktinis miestas

Kalėdų laukiantis naktinis miestas

Šiandien po darbų nutariau griebti į rankas fotoaparatą ir nutariau pasižvalgyti po Kalėdoms besiruošiantį naktinį Vilnių. Miestas pamažu ruošiasi Kalėdoms, dabinasi girliandomis, puošiamos eglutės. Pastebėjau, kad šiais metais miestas puošiamas kukliau. Bet galbūt taip ir geriau, maloniau laukti švenčių, pamąstyti, o ne tik vaikščioti po parduotuves ir pirkti galbūt ne visai reikalingus daiktus. Iki pilnos laimės trūksta tik sniego. Bet orų prognozės sako, kad orai atšals, tai galbūt sulauksime ir sniego.

Taip pat noriu priminti, kad rytoj Vilniuje prasideda pagrindiniai Kalėdiniai renginiai. Kviečiu 16 val. apsilankyti eglutės įžiebimo renginyje prie Rotušės, o 19.30 val. – prie Katedros. Tuo pat metu eglė bus įžiebta ir prie  Katedros. Organizatoriai žada didžiulio helio pripildyto oro baliono pasirodymą. Taip pat rytoj prie rotušės startuoja Kalėdų mugė.

O čia keletas nuotraukų iš pasivaikščiojimo po naktinį Kalėdoms besipuošiantį Vilnių:

Prie Rotušės stovėjo didžiulė Jacobs sofa. Viduje visus vaišino kava, šokoladu ir sausainiais:

Centrinės gatvės jau šviečia nuo ant stulpų iškabintų girliandų:

Pasipuošusios jau ir kavinės, viešbučiai ir prekybos centrai:

Girliandomis pasidabino net ir dramos teatro lėlės:

O Katedros aikštėje jau stovi papuošta pagrindinė šalies eglė, tiesa ne tokia įspūdinga kaip buvusiais metais. Kaip minėjau, ji bus įžiebta rytoj:

p.s. Prieš Kalėdas visada vyksta įvairios labdaros akcijos. Nors laikai ne patys geriausi, bet kviečiu prisidėti prie Maltos ordino vykdomos akcijos „Mums reikia tavęs“. Paremkite savimi negalinčius pasirūpinti senelius, neįgaliuosius ar daugiavaikes šeimas. Paaukoti galite siųsdami SMS žinutę arba skambindami telefonais 1418 (auka 2 litai) arba 1419 (auka 5 litai).

 1. Wyshniukas
  2009.12.11 23:09 | #1

  Tu kažkokį trikojį naudoji fotografuodamas naktimis? Labiau švariai viskas atrodo…

  • 2009.12.12 8:07 | #2

   Kai kurios, pvz., paskutinė, fotografuotos nuo stovo su ISO100. Bet dauguma iš rankos su ISO800. Šiaip fotikas visai neblogai tvarkosi su triukšmais, šiukšles dar šiek tiek pravalau su kompiuteriu.

 2. 2009.12.12 9:36 | #4

  Ketvirta nuotrauka man "limpa" geriausiai.

 3. 2009.12.13 13:07 | #5

  Bet nejaugi šiemet medžių lemputėm nebepapuoš?.. Man pats gražiausias dalykas kasmet būdavo…

  • 2009.12.13 13:17 | #6

   Tikriausiai visas lemputes sukabino ant metalinės konstrukcijos prie Rotušės 🙂

 1. Atsekčių dar nėra.