Į pradžią > Technologijos > Klausiu paprastai: kiek „uždirbate“ iš reklamos?

Klausiu paprastai: kiek „uždirbate“ iš reklamos?

Visai neseniai Dalius rašė apie pajamas iš AdSense. Su reklaminiais banneriais kaip ir viskas aišku – blogeriams iš jų kapsi tik centai, ne kažin kiek prikapsi ir didiesiems blogams-portalams. Bet va aš noriu sužinoti, kiek uždirbate ir ar įmanoma uždirbti iš įvairių telefonų apžvalgų, interneto planų bandymų, kokios nors naujos svetainės pristatymo? Juk reklamų agentūros/įmonių marketingų skyriai blogų atžvilgiu dabar labai aktyviai dirba. Ar šis suaktyvėjimas yra todėl, kad reklama bloguose nieko nekainuoja, bet pasiekia gana didelę žmonių auditoriją? Pavyzdžiui, ar Nokia N8 apžvalga ([1], [2], [3]) rašyta tik dėl to, kad Nokia davė kelioms savaitėms pamaigyti naują telefoną, ar dar ir dėl to, kad blogeris gavo iš to materialios naudos? O gal čia ne reklama ir blogeris pats nusprendė, kad nori išbandyti naująją Nokia ar kitą daiktą/produktą? Kaip ten yra iš tikrųjų? Galvoju, ar įmanoma per metus surinkti kokius 150 litų, kad bent būtų susimokėti už hostinimą ir domeną.

[ad#468x60_GoogleAdsense]

Kategorijos: Technologijos Žymos: , ,
 1. 2011.01.19 19:08 | #1

  🙂 mano laikais nemandagu buvo klausti… kiek uždirbi 🙂
  My recent post Kas yra turgus

  • 2011.01.19 19:21 | #2

   Gerai, tada klausiu: Ar uždirbate (čia neskaitant centų iš reklamos ant skydelių)? Šiaip tai įdomiausia man buvo sužinoti, ar visos tos "apžvalgos" daromos už pinigus, ar "iš idėjos".

 2. 2011.01.19 21:39 | #3

  būkime realistais: dauguma blog'erių rašų vien dėl didesnio lankytojų skaičiaus, kas neproporcingai yra lygu paspaudimų ant reklamų skaičiaus. čia net ne blog'ai, o nevykę ir apgailėtini delfiai, imho.
  My recent post koldūnai

 3. 2011.01.19 22:50 | #4

  150Lt, tai čia 3,5 euro per mėnesį? Manau, kad visi rašantis keletą metų tikrai tiek uždirba.
  My recent post Optinė iliuzija

  • 2011.01.19 23:06 | #5

   Kažin. Iš Adsense per mėnesį "uždirbu" 1 eurą. Tik kad mano reklama paslėpta. Visai išimsiu…

 4. 2011.01.20 0:04 | #6

  Prisipažinsiu, jog už N8 apžvalgą jokio atlygio negavau, tiesa niekas ir nevertė jos rašyti. Gaunasi netiesioginė nauda – lankytojai ieškantis informacijos apie telefoną, kurie galbūt paspaus reklamą.

  Pas Dalių parašiau keik Adsense paspaudimų sulaukiu per mėnesį, atspėjus vidutinę paspaudimo kainą galima ir uždarbį gauti 🙂

 5. 2011.01.24 14:56 | #7

  Blogas – ne tas daiktas, kur kas nors rašytų už pinigus. Nebent tas kas nors yra realybės nesuvokiantis. Dėdamas reklamą – tik savo blogą pasigadinsi. Aš pats tiesiog šiaip turiu teigiamą požiūrį į įmones, kurios bendrauja su blogeriais, bet reklamine platforma versti savo blogą – tai ne tik iš š* vašką spausti, bet ir savo skaitytojus nervinti.
  My recent post Stylish Blog Awards proga- sveikinu blogo skaitytojus

 1. Atsekčių dar nėra.