Į pradžią > Skaitiniai > Kovo 11

Kovo 11

Mano kovo 11-oji prasidėjo kovo 10-osios vakare Lofte, kur vyko koncertas „Mes nepriklausomi – mes už gerą lietuvišką muziką„. Su Andriumi Kaniava, iki tol negirdėta Karma (kurie visai gerai sugrojo, o ir vokalistas turi neprastą balsą) ir seniai užmiršta Arbata (šitie kažkaip manęs labai nenustebino savo pasirodymu). Su Frontera vyneliu iš tetrapakų ir Tuborgu (Loftas tikriausiai niekada neturės normalių gėrimų).

Šventė tęsėsi apsilankymu kitą dieną Seime, kuriame dar nesu buvęs. Pasižiūrėjome parodą, aplankėme posėdžių salę.

Visai patiko Seime, tik žmonių buvo nemažai ir reikėjo stumdytis, kad kažką pamatytum.

Iš Seimo keliavome į Lietuvos genocido aukų muziejų. Buvusiuose KGB rūmuose įkurtame muziejuje veikia ekspozicijos, supažindinančios su nepriklausomybės praradimu, žmonių trėmimais į Sibirą ir daug kitų dalykų. Labiausiai patiko apsilankyti KGB kalėjime, pasižiūrėti kokiomis sąlygomis buvo kalinami ir žudomi žmonės. Rekomenduoju visiems apsilankyti šiame muziejuje, man ten visai patiko. Kadangi muziejuje fotografuoti negalima, tai nuotraukų iš ten nebus.

Grįždami iš muziejaus dar matėme nacionalistų surenktas eitynes Gedimino prospektu.

Apie jas turiu dvejopą nuomonę. Viena vertus gerai, kad žmonės išreiškia savo meilę tėvynei. Kita vertus, nepatinka, kad išaukštinamos nacionalistinės vertybės, „Lietuva-lietuviams“, niekinami kitų tautybių ar rasių žmonės.

Tokia buvo manoji kovo 11-a. Sakyčiau turininga ir įdomi.

Kategorijos: Skaitiniai Žymos: ,
  1. Komentarų dar nėra.
  1. Atsekčių dar nėra.