Į pradžią > Dienos aktualijos > Maisto kuponai ir kaip Charlie pica bandė mane nunuodyti

Maisto kuponai ir kaip Charlie pica bandė mane nunuodyti

2010.05.22

Šiandien betikrindamas pašto dėžutę (tikrą, tą, į kurią atkeliauja popieriniai laiškai – taip tokių dar būna) aptikau Charlie pica lankstinuką su „maisto kuponais“ – „Naujoms picoms -60%“. Paprastai pašto dėžutės turinį nerūšiuodamas išmetu į šalia stovinčią spam’o dėžę. Bet šį sykį tarp spamo buvo įsipainioję keli laiškai, todėl teko rūšiuoti, ką išmesti, o ko ne. Nutariau Charlie picerijos lankstinuką pasilikti, nes žinojau, kad pietums namo grįžti nespėsiu, todėl reikės kažkur pavalgyti. Šiaip esu ne vieną kartą pasimokęs su tomis nuolaidomis maistui, bet saulės iškaitinta galva sakė, kad reikia paskanauti Charlie siūlomos picos. Nueinu į piceriją, prieina padavėja, kuriai sakau, kad noriu picos, kuri kažkada kainavo 19,99 lt, o dabar 7,49 lt. Po gerų 10 minučių link manęs jau juda padavėja su 30 cm tešlos gabalu, ant kurio pabarstyta į kumį panašaus maisto ir sūrio. Iš pirmo žvilgsnio panašu į tai, ko ir tikėjausi. Pradedu valgyti. Bet su kiekvienu kąsniu picą vis sunkiau praryti – kažkodėl skrandis nenori priimti to vadinamojo maisto. Įpusėjęs valgyti picą nusprendžiu, kad išbandymų mano skrandžiui jau pakako. Kviečiu padavėją. Belaukdamas sąskaitos žiūriu į lankstinuką – valgytos picos pavadinimas „Kaprizingoji“. O pica iš tiesų buvo kaprizinga – rašant šį įrašą apie tai vis praneša skrandis…

Nesuprantu aš tų kavinių/restoranų/picerijų, darančių nuolaidas maistui. Negi jie mano, kad pigesnis maistas reiškia, kad galima pateikti betkokį š*?.. Apibendrinimų apie akcijinį maistą nedarysiu, bet pats daugiau ant to paties grėblio nelipsiu – jau ne pirmą kartą pasimokau valgydamas „nukainuotą“ maistą.

Kategorijos: Dienos aktualijos Žymos:
 1. 2010.05.22 19:02 | #1

  Man tavo pasipergyvenimai pasirode juokingi – veik anekdotas realybeje 😀
  Picos pavadinimas sakyciau kaip niekad taikliai parinktas 😀

  Uzuojauta:)

  • 2010.05.23 7:50 | #2

   Man tai kažkaip nelabai juokinga buvo. Kitą kartą žinosiu kur nevalgyti 🙂

 2. 2010.05.22 21:09 | #3

  Bent jau kiek teko valgyti būtent čarlee maisto, tikslaiu carskaje celo, ten viena ir ta pati kompanija, tai atsinaujinęs valgiaraštis geresnis. Seniau nebuvo galima valgyt, buvo lyg antrarūšis už neaišku kokią kainą.
  My recent post (ne)Savarankiškas gyvenimas

  • 2010.05.23 7:52 | #4

   Galbūt kituose jų restoranuose ir geras maistas, bet kalbant apie picas, tiek visokios Čili, Charlie ar kitos nemoka jų kepti. Todėl paprastai stengiuosi jų nevalgyti.

 3. 2010.05.23 8:35 | #5

  Jei tęsiant mintį, tai tokie visokie kokie čili, čarli, mambo ir panašaus tipo maitinimo įstaigos nėra jokie "restoranai" – tiesiog valgyklos, bet kas gi šiais buržujų laikais eis į valgyklas?
  My recent post (ne)Savarankiškas gyvenimas

 4. Dalius
  2010.05.23 19:04 | #11

  Bet kur tas picas Lietuvoje valgyk – neskanu ir tiek. O jei skanu tai tik valgymo metu – po to jautiesi lyg šiukšlių burnon prisikišęs. Picas mėgstu, tai tik namines ir valgau 🙂

 5. 2010.05.24 9:52 | #12

  Iki šiol atsimenu Čili koldunų skonį ir trijų dienų apsinuodijimą…

 6. 2010.05.25 6:58 | #13

  Man irgi tinklininkai nepatinka ir tengiuosi ju vengti, bet praeita penktadieni teko visa diena po Vilniu bastytis ir susigundžiau Mambo picerijos reklamuojamomis salotomis su jautiena (paveiksliuke buvo jaučio steikas su salotom). Realybėj gavau sauja salotų (kur liūto dali sudarė svogūnai) gausiai apipiltu atrodo aliejum ir mazdaug nykščio dydžio „jautienos“ gabala. Gerai kad duonos davė.. o tai būčiau net nepajutęs kad pavalgiau. Sekanti dešimtemti tikriausiai pas juos nebeisiu. Nemegstu būti mulkinamas

  O McDonads tai tikrai valgykla, nes ten maista reikia pačiam atsinešti ir indus nusirinkti.

 7. Andrius
  2011.01.01 10:44 | #14

  Žmonės astsipeikikit jei vienas po pagirių valgė ir bloga jam tai nereikia čia stumti:))) ir tarpkitko normalios picos ir visa kita. Nebent jūs tipiniai lietuviai ir skundžiaties kad tik paverkt :DDD nenorit greito maisto gamintis ir bus geri straipsniai apie receptus o ne šiaip apie skaityt depresuojančio žmogaus nesamponių.

 8. to Andrius
  2011.01.08 23:49 | #15

  to pats esk savo pasvinkusias picas. Matau kad priklausai tam sudgalviu tinklui.

 9. nuomone
  2011.01.19 14:07 | #16

  as pabandysiu siandien issikviest carli pica,paziuresim . aisku stebuklu ner ko tiketis uz tokia kaina. tikiuosi valgyt galima. as picas vertinu. paziuresim.

 1. Atsekčių dar nėra.
Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.