Į pradžią > Technologijos > Mozilla Prism – internetines aplikacijas paleidžiame kompiuteryje

Mozilla Prism – internetines aplikacijas paleidžiame kompiuteryje

Mozilla Prism

Kartais patogiau internete veikiančias aplikacijas paleisti ne naršyklės, o atskirame programos lange. Pavyzdžiui, pats ilgai ieškojau programos, kuri leistų naudotis Grooveshark tarnyba ne naršyklėje, o atskiroje programoje. Aišku, galėjau sumokėti už šios tarnybos VIP narystę ir būčiau galėjęs naudotis oficialia muzikos klausymosi programa. Tačiau norėjosi universalesnio daikto, programos, kuri leistų naudotis iš karto visomis interneto tarnybomis (pvz., GMail, Google Calendar ir kitomis) ar portalais atskirame nuo naršyklės lange. Žinoma, tokia programa turėtų veikti kaip naršyklės įskiepis arba kaip atskira programa, kuri naudojasi įdiegtos naršyklės resursais. Kadangi pats naudoju Firefox naršyklę, tai suradau naudingą programą – Mozilla Prism, leidžiančią interneto tarnybas paleisti atskirame programos lange.

Prism gali veikti tiek kaip naršyklės įskiepis, tiek kaip atskira programa. Pabandžiau įdiegti naršyklės įskiepį. Programa naudotis labai paprasta: įdiegi, tada susirandi per naršyklės meniu Tools –> Convert Website to Application…, pasirenki kelis nustatymus:

Mozilla Prism nustatymai

Ir viskas – gali programa naudotis nepaleisdamas naršyklės. Dar labai patogu, kad programa nieko neįdiegia, o tik sukuria nuorodą į naudojamą interneto tarnybą. Kai programa nebereikalinga, pakanka tik pašalinti šią nuorodą.

Grooveshark desktop programa
[ad#468x60_GoogleAdsense]

Kategorijos: Technologijos Žymos:
 1. Kęstutis
  2010.11.10 19:01 | #1

  O su Google Chrome ne paprasčiau tą atlikti? Žinoma jei ją naudoji.

  • 2010.11.10 19:09 | #2

   O kaip su Google Chrome taip padaryti? Šiaip turiu Chrome, bet ne dažnai naudoju.

   • Kęstutis
    2010.11.11 14:08 | #3

    Pirmiausia eiti į reikalingą tinklapį ir tada:

    Mygtukas su veržliarakčiu 🙂 -> Įrankiai ->Kurti taikomosios programos sparčiuosius mygtukus.

    Pasirinkti reikalingas vietas

    Viskas.

 1. Atsekčių dar nėra.