Į pradžią > Dienos aktualijos > Oranžinio kamuolio psichozė

Oranžinio kamuolio psichozė

Pirk tris gauk keturis. Surink 16 kamštelių ir gauk kolekcinę taurę. Valgyk sūrį ir laimėk bilietą į Gruzijos ir Makedonijos rungtynes. Gerk švyturio m**alą ir gauk dvi kojines ant mašinos veidrodėlių. Pirk maksimose ir surink kolekcinių medalių, taurių, lipdukų kolekciją. Pirk už 30 litų, registruok kodą ir laimėk maikę. Džiaukis pergalėmis, maišyk visus su š*dais, kai pralaimi. Mokėk už bilietus 1000 litų, o užsieniečiams viešbučius išnuomok 4 kartus brangiau. Tikėk sinergijos galia. Bažnyčiose neturėk kitų dievų, tik oranžinį kamuolį. Varyk su visais už kamuolį…

Psichozė visgi. Visas PR’as taip atbukino smegenis, kad jau nebeįdomu laukti didžiausio renginio Lietuvoje. O ir per draugiškas ne kažką rodė. O kas jeigu paskui oranžinio kamuolio šalyje nebebus vietos oranžiniui kamuoliui?

Kategorijos: Dienos aktualijos Žymos:
 1. just
  2011.08.23 1:45 | #1

  Kai teliko neturi, tai niekas ir taip nelenda į akis. O kad kokioj maximoj vietoj petelnės ar batų, vėliavėlę duoda tai man tik geriau. Bet atsižvelgiant į krepšinio populiarumą Lietuvoje, nėra ko norėt, verslas tikrai nepraleis progos pasipelnyt ar PR pasidaryt. Mane tik pačių krepšininkų tampymas po reklamas, interviu kas 5min nervina.. atrodo kad jie net treniruotis neturi kada per tas nesąmones.
  O kam nepatinka visas šitas buzz’as gali nežiūrėt, dabar jau beveik madinga tapo nesidomėt krepšiniu – eit prieš srovę.

 2. Remigijus
  2011.08.24 18:11 | #2

  Aha – prieš kurį laiką pas mane sugedo TV priedėlis. Apie mėnesį buvo ramu – kol nesutaisė. O po to – pasibaisėjau, ant kiek visi jaučia pareigą į savo per TV siūlomus produktus, paslaugas „integruoti“ tuos krepšininkus…
  Nors šiaip, ta psichozė kiekvieną atskirai įtraukia tiek, kiek jis leidžia tai daryti.

 3. 2011.08.24 22:54 | #3

  @Remigijus
  Na aš iš viso neturiu televizoriaus ir televiziją matau tik pas ką nors svečiuose ar kokiame bare, bet reklama pasiekia ir be televizijos mane.

 1. 2011.08.30 18:00 | #1