Į pradžią > Reportažas > Per Velykas ieškojome pavasario

Per Velykas ieškojome pavasario

Sekmadienį ilgai neužsisėdėję prie šventinio stalo patraukėme į pajūrį ieškoti pavasario. Oras buvo pavasariškai geras – švietė saulė, gana šilta. Tikro pavasario dar neradome, bet jaučiasi, kad viskas greitai pražys. Aplankiau Palangą ir Klaipėdą, o čia keletas nuotraukų iš ten:

Palangoje Basanavičiaus gatvėje veikė Baltijos jūros šalių margučių paroda:

Basanvičiaus gatvėje stovėjo daug skirtingų šalių tradicinėmis spalvomis nudažytų margučių, o prie jų buriavosi minios žmonių:

Šalia tilto vyko margučių ridenimo varžybos:

O ant tilto žmonių buvo kaip šiltą vasaros dieną:

Jūra buvo rami, vanduo skaidrus – taip norėjosi pasinerti į vandenį. Bet vos tik įkišus ranką į vandenį šis noras dingo.

Ant tilto taip pat buvo nemažai žvejų, kurie iš jūros traukė poros centimetrų ilgio plekšnes.

Dangus buvo žydras – taip ir norėjosi kur nors atsigulti ir kaitintis saulėje.

Dar šiek tiek pasivaikščioję po Palangą ir pasidžiaugę šiltu oru, šokome į automobilį ir vykome į Klaipėdą. Ši mus pasitiko apsiniaukusiu dangu ir tuščiomis gatvėmis. Šiek tiek pasivaikčioję po senamiestį, uostą, apžiūrėję vis dar stovintį Meridianą, patraukėme namo.

Kategorijos: Reportažas Žymos: , , ,
  1. 2010.04.06 18:41 | #1

    Pasisekė tau su oru 🙂 O Klaipėdoje šimtą metų nebuvau, tik pro šalį vis važiuoju. Reikės kada ten užsukti ir pasivaikščioti.

    • 2010.04.06 19:19 | #2

      Jo Žemaitijoje visą Velykinį savaitgalį buvo puikus. O Klaipėda kiek atsimenu niekad nepabaigia tvarkytis – vis dar tebetvarkomos uosto krantinės 🙂

  1. 2010.04.07 21:58 | #1
  2. 2011.04.26 23:11 | #2