Į pradžią > Savaitgalio skaitiniai > Pirmieji pavasario ženklai

Pirmieji pavasario ženklai

Kaktusas

Atrodo, žiema jau eina į pabaigą. Už lango oras kiekvieną dieną vis labiau šiltėja, o sniegas pamažu tirpsta. Su žieminiais rūbais darosi per šilta. Ant šaligatvių ir gatvių atsiranda upės vandens. Šiandien per kiemus eidamas link automobilio pastebėjau, kad turi atidžiau žiūrėti kur dedi kojas, nes gali įlipti į šunų paliktas krūveles. Kai buvo daugiau sniego ir visur balta, tos krūvelės labai aiškiai švietė sniege. Dabar jau sunkiau matyti. Nesuprantu keturkojų savininkų – nejaugi išvedant savo šunį į lauką pasivaikščioti sunku pasiimti maišelį ir surinkti tai, ką jis paliko. Norėjau nufotografuoti kaip atrodo šunų paliktos krūvelės kiemuose, bet pamaniau, kad neverta čia dėti tokio neestetiško vaizdo.

Apie artėjantį pavasarį praneša ir gatvės. Dabar turi važinėti žymiai atidžiau nei žiemą, nes įvažiavęs į duobę gali pamesti automobilio ratą. Kažkurią dieną per žinias kalbėjęs vieno automobilių serviso savininkas tik džiaugėsi duobėmis gatvėse – įlėkus į vieną gali tekti važiuoti į servisą taisyti važiuoklės. Ypač bjauru važiuoti sutemus, nes duobės pasislėpusios po pelkėmis ir jų nesimato. Važiuodamas iš darbo į namus jau beveik įsidėmėjau visas duobes gatvėse, todėl prieš jas pristabdau ir apvažiuoju. Beje, užuojauta važinėjantiems su žemo profilio padangomis.

Kažkaip jau pabodo ta pilkai balta žiema ir laukiu pavasario…

Kategorijos: Savaitgalio skaitiniai Žymos: ,
 1. 2010.02.27 15:58 | #1

  Perskaiciau "Pirmieji pavasario ziedai":)
  O sunu kruveles lietuviams rinkt matyt geda…
  "Ziurek tas sudus renka"

  O kur surinkus deti?:)

  • 2010.02.27 16:24 | #2

   Su išmetimu tai problema – šiukšlinu mažai, o ir į jas atrodo mesti negalima. Kartą teko matyti, kaip tokia senutė surinkus įsikišo į kišenę – pagarba jai 🙂

 2. 2010.02.27 16:37 | #3

  As irgi renku… Tik i kisene nededu 😀

 3. 2010.02.27 19:19 | #4

  Man kažkokius fantastinius augalus primena

 4. 2010.02.27 19:27 | #5

  Čia kaktuso spygliai 🙂

 1. Atsekčių dar nėra.