Į pradžią > Reportažas > Red Bull Street Avenue

Red Bull Street Avenue

Red bull avenue #11

Rugsėjo pirmoji prasidėjo lietingu ir šaltu oru, bet aš vis dėlto nutariau apsilankyti Red Bull Street Avenue renginyje – visgi ne kasdien ant Marijos žemės duobėtų gatvių išvysi važiuojančią Formulę-1, o už bolido vairo – ir patį Davidą Coulthardą. Įsivaizduoju, koks galvos skausmas turėjo būti renginio organizatoriams išrenkant tinkamą (be duobių) Vilniaus gatvę važiuoti Formulei-1.

Viskas vyko ant šlapio Konstitucijos prospekto asfalto. Davidas kokias 15-20 minučių pavažinėjo (čia per tris važiavimus – vienas variklio pašildymui, kiti du – pasirodymui), padarė keletą „saulučių“. Kažko ypatingo ir nepamačiau: greitis nebuvo didelis, o dėl šlapios dangos Davidas važinėjo gana atsargiai. Per paskutinį važiavimą Coulthardas išlipo iš savo bolido, persėdo į Porsche Carerra GT ir visiems mojuodamas buvo nuvežtas į palapinę. Ten jį ir pagavau:

Red bull avenue #8

Formulės-1 bolido pasirodymas man nepasirodė labai ypatingas (na, gal tik įstrigo sklindantis tarp dangoraižių didžiulis garsas), bet labai patiko keturių drifterių pasirodymas ir Benedikto Vanago vairuojamas šių metų Dakaro raliui parengtas automobilis.

Nuotraukos iš renginio Facebook albume.

Kategorijos: Reportažas Žymos: ,
 1. 2010.09.01 23:39 | #1

  Nors ir nekokios buvo sąlygos pasirodymui, visgi, pasisekė vilniečiams 🙂 Įdomu, kad pasisekė prieiti gan arti prie paties bolido

  • 2010.09.02 21:45 | #2

   Bet tai kad tą bolidą išstatydavo pačiose nepatogiausiose vietose. Trečiadienį vos neįmyniau, užsikalbėjęs telefonu eidamas per Baltąjį tiltą :/
   My recent post Juostinė Magija III- Raudona

   • 2010.09.02 21:53 | #3

    Faktas, kad nepatogiose. Vakar dėl to bolido nežmoniški kamščiai buvo. Pasakojo, kad kai kurie vien nuo Tauro kalno leidosi pusvalandį.

 1. Atsekčių dar nėra.