Į pradžią > Foto savaitė > Savaitė nuotraukose #0: startuoju su trys šeši penki

Savaitė nuotraukose #0: startuoju su trys šeši penki

My year in photos #1/365 | New Year night in Vilnius

Ilgai galvojau, ar verta pradėti 365 fotografijų projektėlį (visus metus po nuotrauką kasdien). Žinojau viena, kad jeigu reikės kasdien nešiotis kuprinę su fotoaparatu, tai tikrai nepavyks baigti šio projekto (visgi ne taip patogu kasdien visur tampytis keletą kilogramų ant pečių). O jeigu bus fotografuojama tik namuose, tai pačiam greitai pabos žiūrėti į kasdien vienodai nuobodžias nuotraukas ir projektą taip pat greitai baigsiu. Todėl nutariau kasdienines akimirkas fiksuoti su telefono kamera, nes telefonas visą laiką būna šalia. Žinoma, neatsisakau ir normalaus fotoaparato – kada tik jis bus po ranka, fotografuoiu su juo.

Taip pat kiekvieną savaitę ketinu bloge atskirame įraše sudėti visas per savaitę padarytas nuotraukas. Taip pat yra atskiras RSS srautas 365 nuotraukoms. Kiekvienos nuotraukos komentarai ir GPS duomenys žemėlapyje (jeigu tik jie yra išsaugoti) matomi paspaudus ant nuotraukos.

Taigi naujais metais startuoju su 365 projektu – po nuotrauką kasdien. Tikiuosi pavyks baigti. O čia 2-a Naujų metų diena – apsnigta gatvė per automobilio langą:

#2/365 | Prisnigo šiek tiek

Kategorijos: Foto savaitė Žymos:
  1. scania
    2011.01.04 19:47 | #1

    Yra toks tinklaraštis „Kasdien“ http://ly3lp.blogspot.com/ Dabar turėsiu du tokius RSS ^_^

  1. 2011.01.09 23:14 | #1