Į pradžią > Tinklaraščio naujienos > Tinklaraštis perkeliamas į naują serverį

Tinklaraštis perkeliamas į naują serverį

Tai informacinio pobūdžio pranešimas – norėjau pranešti, kad šią savaitę bus vykdomas tinklaraščio perkėlimas į naują serverį. Todėl galimi laikini sutrikimai, tinklaraštis gali būti nepasiekiamas. Tiksliau negaliu pasakyti kiek tai užtruks, nes nežinau, kiek užtruks domeno perregistravimas.

Kodėl perkeliu?

O perkėlimas yra visiškai neplanuotas, nes atsitiko taip, kad tinklalapis.net, teikęs man hostingo paslaugą, sustabdė šiandien savo veiklą ir visus jo vartotojus, tame tarpe ir mane, perėmė UAB „Interneto vizija“ (serveriai.lt). Blogiausia tai, kad tinklalapių savininkai negalėjo tam tinkamai pasiruošti, nes apie svetainių perkėlimą buvo informuota tik šiandien, kai jau buvo pradėtas vykdyti perkėlimas. Galėčiau, žinoma, naudotis serveriai.lt paslaugomis, nes jie siūlo tokius pačius įkainius, kaip ir senasis hostingo teikėjas (200 GB/mėn. srauto ir 2 GB disko vietos už 4lt/mėn.), bet esu realistas ir suprantu, kad kitiems serveriai.lt vartotojams 1 GB disko vietos ir 100 GB/mėn. srauto kainuoja 9 lt/mėn., o manęs iš esmės tokia kaina netenkintų. Ne todėl, kad neišgalėčiau tiek mokėti, o todėl, kad, mano nuomone, ši hostingo paslauga tiek neverta. Todėl nutariau pasirinkti host1plus paslaugas.

p.s. Nors „Interneto vizija“ perkėlė gana profesionaliai, bet neinformuodami manęs pakeitė duomenų bazių pavadinimus ir perkėlė ne visus įrašus iš senosios duomenų bazės. Todėl kažkur dingo paskutinis mano tinklaraščio įrašas ir paskutiniai komentarai. Stengsiuos juos atstatyti.

Beje, visų, kas laukė šios savaitės Foto savaitės, turėsiu atsiprašyti, bet šią savaitę tikriausiai jos nebus dėl aukščiau paminėtų priežasčių.

Kategorijos: Tinklaraščio naujienos Žymos:
 1. 2009.09.30 1:33 | #1

  Lauksim „atgimstancio“ 🙂

 2. 2009.09.30 13:07 | #2

  Trys persikraustymai atitinka vieną gaisrą 😉

 3. 2009.09.30 14:28 | #3

  Tai taip išeina , kad pasibaigus mano užsakytam talpinimo planui pratesiant jį jau mokėsiu 9 litus?

 4. 2009.10.11 23:45 | #4

  na, interneto vizija visiems pridare daug blogio perimdama tinklalapi.net…
  o kaip tas host1plus veikia? patogus, neluzta?

  • 2009.10.12 7:53 | #5

   Na kol kas nesiskundžiu host1plus. Serveriai Lietuvoje, veikia gerai. O labiausiai esu patenkintas jų Support’u – viską sutvarkė patys, skambino, noriai padėjo, nepalyginsi su Interneto vizija.

 1. Atsekčių dar nėra.