Į pradžią > Dienos aktualijos > Žiema Lietuvoje – gatvių vėl niekas nevalo

Žiema Lietuvoje – gatvių vėl niekas nevalo

Pagaliau sulaukėme sniego ir rytinėje Lietuvos dalyje. Vilniuje sninga nuo praeitos nakties. Tačiau kaip jau tampa įprasta, kelininkai nė nesivargina nuvalyti sniego nuo gatvių. Važiavau praeitą naktį, tai Vilniaus gatvės buvo pilnos sniego. Kadangi šiandien visą dieną snigo, tai gatvėse sniego dar daugiau. Ir niekas nevalo. Šiandien važiuodamas per visą miestą mačiau tik vieną smėlio barstymo mašiną. Tiesa, panašu, kad ir ta tik „prasukinėjo“ kilometrus, nes smėlio nebarstė. Kadangi visi vairuotojai stengiasi važiuoti labai negreitai ir saugiai (po sniegu vietomis susidaręs ledas), tai prie pagrindinių sankryžų susidaro didžiulės spūstys. Nesuprantu, ar nevalydami gatvių kelininkai bando sutaupyti pinigų, ar tiesiog savaitgalį nutarė nedirbti.

Tiesa, visą savaitę, kai sniego nebuvo, kelininkai labai atsakingai gatves barstė druska. Nors gatvės buvo sausos, visi vairuotojai turėjo važinėti pabalusiomis nuo druskos mašinomis. Dėl tokio jų elgesio tik švaistomi pinigai, kurių nebelieka sniego valymui. Todėl ir tenka girdėti pasiteisinimus apie sumažėjusį finansavimą, darbuotojų trūkumą ir pananšius. Jeigu kelininkai pasistengtų nuvalyti gatves, galbūt pavyktų išvengti panašių eismo įvykių.

Kategorijos: Dienos aktualijos Žymos:
  1. 2009.12.19 16:34 | #1

    Kas įdomiausia, kad ryte važiuojant iš Nemenčinės į Vilnių, kelias iki Vilniaus aiškiai buvo pravalytas, bet vos pasiekus Antavilius, matė tik provėžos. Ir čia kiekvienais metais taip.

  2. 2009.12.19 21:43 | #4

    Nutirps gi po kelių dienų 😉

  3. 2009.12.23 5:23 | #6

    Aisku kam valyti? Juk uz keliu menesiuku pavasaris!

  1. Atsekčių dar nėra.